Diablo 4 reddit – wymagania sprzętowe

Zapowiedź nowej odsłony kultowej serii gier RPG – Diablo 4 – wstrząsnęła graczami na całym świecie. Co czeka nas w tej produkcji? Zapraszamy do przeczytania artykułu!

Powrót do piekła

Diablo 4 to długo oczekiwany sequel popularnego hack-and-slash RPG, w którym gracze będą mogli zanurzyć się ponownie w przerażającym świecie piekła. Gra oferuje nowy graficzny styl i bardziej otwarte mapy, co pozwoli na jeszcze większą swobodę podczas eksplorowania bezlitosnych krain demonów. W grze pojawią się także znane i lubiane klasy postaci, czyli Barbarzyńca, Czarodziejka, Nekromanta, Łotrzyca oraz Driud. Nowością jest również wprowadzenie do rozgrywki systemu flagowy, który umożliwi graczom wybór trybu zabawy.

Mroczny klimat dominuje

Kiedyś Diablo kojarzyło się z kolorowymi, radosnymi lokacjami, co było w pewien sposób charakterystyczne dla gier Blizzarda. Jednakże czwarta odsłona jednej z najważniejszych serii RPG-ów w historii zapowiada zupełnie inny klimat. Ten będzie naprawdę mroczny i ponury. Góry trupów, czaszki na palach czy placki wrzącej lawy – to tylko niektóre elementy krajobrazu przedstawionego przez twórców gry. Zdecydowanie jest to ewolucja w stosunku do poprzednich części, jednak bezsprzeczni wielbiciele klimatu jakiemu podlegają obecne produkcje Blizzarda będą mieć prawdziwą ucztę.

Można już teraz pokusić się o stwierdzenie, że 4 część Diablo powróciła do korzeni serii – do ciemności, grozy i okultyzmu które rozgrzewały nasze serca jeszcze w drugiej i pierwszej części gry. Będziemy mieli możliwość zwiedzenia nowych regionów świata Sanktuarium oraz poznania nowych demonicznych ras oraz przeciwników czających się za każdym rogiem. Cała gra składać ma się ze skomplikowanej fabuły wykraczającej poza ramy samego konfliktu między ludźmi a piekłem. Mamy zatem wiele zachętowywujących powodów, by nie przejść obok Diablo 4 obojętnie.

Wieczna walka o przetrwanie

Diablo 4 zapowiada się na nieustającą walkę o przetrwanie w mrocznym, diabolicznym świecie. Gracze będą podejmować trudne decyzje i stawać przed moralnymi dylematami, które wpłyną na rozwój fabuły i losy bohaterów. Przewidywane są także dynamiczne zdarzenia losowe, takie jak np. ataki demonów na miasteczka czy przejścia do innych wymiarów. Wszystko po to, aby podkreślić ciężar i surowość postapokaliptycznego świata pełnego demonicznego bezprawia.

Do dyspozycji graczy zostaną oddane rozmaite klasy postaci – każda z nich będzie posiadała unikalny styl gry oraz wyjątkowe zdolności. Twórcy obiecują również całkowicie nowe systemy rozwoju postaci, skupione bardziej na umiejętnościach niż statystykach. Diablo 4 ma być grą dla tych najbardziej ambitnych graczy, którzy chcą powalczyć o swoje miejsce w jednym z najciemniejszych uniwersum fantasy wszech czasów.

Wymagania sprzętowe

Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe gry, prezentują się one następująco:

Minimalne wymagania

 • Windows 10 64-bitowy;
 • 8 GB RAM;
 • Intel Core i5-2500K lub AMD FX-8100;
 • NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 280;
 • DirectX 12;
 • 45 GB wolnego miejsca na twardym dysku.

Zalecane wymagania

 • Windows 10 64-bitowy;
 • 16 GB RAM;
 • Intel Core i5-4670K lub AMD R3-1300X;
 • NVIDIA GeForce GTX 970 lub AMD Radeon RX 470;
 • DirectX 12;
 • 45 GB wolnego miejsca na twardym dysku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.