Gry na konsolę dla par – w co warto zagrać z drugą połówką?

Jeśli ty i twój partner lubicie gry i szukacie czegoś do wspólnego spędzenia czasu przed telewizorem, jest mnóstwo tytułów, które mogą was zbliżyć do siebie. Przy tak wielu grach dla wielu graczy na rynku, może być trudno znaleźć te właściwe.

Oto lista kilku gier, z którymi można świetnie spędzić czas z drugą połówką.

Unravel 2

Unravel 2 to platformówka logiczna, w której głównym bohaterem jest Yarny, małe stworzenie wykonane z przędzy. Gra podzielona jest na rozdziały, które możesz ukończyć w dowolnej kolejności. Każdy rozdział ma swoją własną, unikalną historię i zagadki do rozwiązania, co sprawia, że jest to idealny wybór dla par, które chcą czegoś fajnego do wspólnego grania.

Zagadki są wystarczająco logiczne i intuicyjne, aby każdy mógł cieszyć się grą ze swoim partnerem, ale są też wystarczająco wymagające dla doświadczonych graczy szukających prawdziwego wyzwania.

Rayman Legends

Gra jest czwartym tytułem z serii Rayman i sequelem Rayman Origins. Akcja gry toczy się w 1001 Mrocznych Latach po wydarzeniach z Origins, gdzie nieznana zła siła skorumpowała większość krainy. Aby uratować ją przed całkowitym zniszczeniem, Rayman musi ponownie walczyć ze złym czarodziejem o imieniu Polokus, który stworzył straszną burzę, która grozi zniszczeniem wszystkich mieszkańców tego świata, którzy wciąż żyją.

Rayman Legends oferuje świetną grę zarówno dla pojedynczego gracza, jak i w kooperacji. Przygoda pełna jest kolorowych poziomów, niesamowitych bossów i całkiem zwariowanych światów do zwiedzania.

Don’t Starve Together

Gra polega na przetrwaniu, a żeby przeżyć trzeba zbierać jedzenie, budować schronienia i walczyć z potworami, które wychodzą w nocy. Każdy gracz zaczyna z niczym innym jak tylko z ubraniami na sobie i musi przetrwać jak najdłużej. W grze Don’t Starve Together będziesz grał jako jedna z wielu różnych postaci, z których każda ma swoje unikalne umiejętności. Będziesz musiał wykorzystać te umiejętności, aby przetrwać przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami, w tym potworami i innymi graczami.

Don’t Starve Together to doskonały wybór dla par, ponieważ wymaga komunikacji i pracy zespołowej, aby odnieść sukces. Jeśli potraficie dogadać się z drugą połówką wystarczająco dobrze, to nie ma ograniczeń co do tego, co możecie osiągnąć razem!

It Takes Two

It Takes Two to gra kooperacyjna autorstwa Hazelight Studios, twórców Brothers: A Tale of Two Sons. Zawiera lokalny tryb kooperacji dla dwóch graczy i nie posiada trybu dla pojedynczego gracza.

Założenie gry It Takes Two jest proste. Ty i twój partner staracie się wspólnie rozwiązywać zagadki, jednocześnie unikając przeszkód, które pojawiają się na waszej drodze. Jest jednak pewien haczyk: możesz kontrolować tylko jedną postać w tym samym czasie! Druga postać jest kontrolowana przez Twojego partnera i na odwrót. Gra jest zabawna, humorystyczna, ale też wzruszająca, a do tego odznacza się piękną grafiką. To niezapomniane doświadczenie, które warto przeżyć razem z partnerem lub partnerką.

Overcoocked 2

Overcooked 2 to gra symulacyjna o gotowaniu, która została zaprojektowana do gry kooperacyjnej. W tej grze musisz współpracować ze swoim partnerem lub przyjacielem, aby upewnić się, że zamówienia są dostarczane na czas. Możesz grać w tę grę w trybie dla jednego gracza, ale jest to bardziej zabawne, jeśli idziesz ramię w ramię z inną osobą.

Główna idea Overcooked 2 jest prosta: musisz ugotować różne dania i dostarczyć je swoim klientom, zanim się zdenerwują i odejdą. Brzmi prosto, prawda? Niestety, nic nigdy nie jest proste, jeśli chodzi o tę grę! Będziesz się kłócić ze swoim partnerem o to, kto powinien pokroić cebulę lub co należy zrobić w następnej kolejności. Jest to więc gra przeznaczona dla osób, które potrafią się ze sobą dogadać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.